Herec

Několik let působil jako herec Divadla historického a scénického šermu Rebel, kde ztvárnil mnoho rolí. Byl zde také autorem a interpretem doprovodných písní. Jako dramatik odráží ve svých scénářích různé vlivy sociální, často najdeme erotické aktovky. Dramatizuje i díla jiných autorů, zejména pohádky.[8][9][10] Po odstěhování z Prahy působí v divadle ve Vysokém Mýtě.

Záznamy z představení

  • Terapie (režie, role Františka Čipery, spoluúčast na scénáři)
  • Autobusák 6.00 (režie, role pana Jiřího a otce Anežky, spoluúčast na scénáři)
  • O princezně hrdince

20 minut. Šermířská pohádka o princezně, která se vydá zachránit loupežníky uneseného prince. Scénář: Hynek Husták, režie: Zdeněk Rygl, hrají: Helena Kočnarová, Hana Závadová, Milan Dian, Hynek Husták, Jakub D. Kočí.

  • Dvě píďalky

25 minut. Maňáskové a písničkové představení pro děti. Scénář a režie: Jakub D. Kočí, hrají: Jolana Dianová, Milan Dian, Jakub D. Kočí.

  • Rudolfínské soubojové aféry

40 minut. Pásmo čtyř soubojových afér z období třicetileté války - v příbězích ožívají postavy jako Magistr Edward Kelly, Heřman Kryštof Rusworm či Filip Lang z Langenfelsu. Scénář a režie: Zdeněk Rygl, hrají: Helena Kočnarová, Saša Hejlíková/Růžena Heřmánková/Hana Závadová, Milan Dian, Hynek Husták, Jakub D. Kočí, Zdeněk Rygl.

  • Besedy a dílny: tvůrčí psaní, tvůrčí psaní poezie, divadelní projev a přednes, výtvarné techniky

Nabídka besed a dílen na výše zmíněná témata, délka dle dohody. Možnost účasti zajímavých hostů z literárních, divadelních a výtvarných kruhů.

více referencí

2021 JP&D | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky